Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Veríme, že hudba môže meniť svet a s vašou podporou chceme pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Radi by sme vás upozornili na naše partnerstvo s občianskym združením Z lásky k deťom o.z., ktoré nám pomáha prinášať pomoc deťom v núdzi. Rozhodli sme sa poskytnúť podporu dievčatku menom Izabelka, ktoré čelí ťažkostiam v dôsledku Mowat Wilson syndrómu – zriedkavého genetického ochorenia, ktoré postihuje len málo ľudí na Slovensku.

Izabelka je odvážne trojročné dievčatko s oneskoreným psychologickým vývojom. Bohužiaľ, zatiaľ nechodí ani nerozpráva, ale spoločne s jej rodinou sa nevzdávame nádeje. Veríme, že s vašou podporou jej dokážeme zlepšiť život a poskytnúť lepšiu budúcnosť.

Môžete nám pomôcť jednoduchým spôsobom – skenovaním QR kódu a prispievaním akoukoľvek sumou na účet občianskeho združenia Z lásky k deťom o.z., ktorý je určený priamo na Izabelkinu podporu. Každý darček má obrovský význam a posunie nás bližšie k našim cieľom.

S vašou láskou a podporou môžeme spoločne meniť životy. Ďakujeme, že ste s nami na tejto ceste plnej nádeje a solidarity. Vaša účasť na festivale Paradise má oveľa hlbší význam, keď viete, že zároveň prispievate do srdca Izabelkinho príbehu.
Spolu môžeme urobiť zázraky. Spolu môžeme zmeniť svet. Ďakujeme za vašu lásku a podporu!

Transparentný účet môžete sledovať na tomto odkaze.

Zanechať komentár